Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Портал посвященный строительным работам. Подготовке к ремонту в квартире, доме. Правильный выбор строительных материалов. Советы опытных прорабов-строителей.
Портал посвященный строительным работам. Подготовке к ремонту в квартире, доме. Правильный выбор строительных материалов. Советы опытных прорабов-строителей.
Портал посвященный строительным работам. Подготовке к ремонту в квартире, доме. Правильный выбор строительных материалов. Советы опытных прорабов-строителей.
Портал посвященный строительным работам. Подготовке к ремонту в квартире, доме. Правильный выбор строительных материалов. Советы опытных прорабов-строителей.
Портал посвященный строительным работам. Подготовке к ремонту в квартире, доме. Правильный выбор строительных материалов. Советы опытных прорабов-строителей.
Интернет портал посвященный:

строительству, ремонту, дизайну

Акция от компании МАДЕК!

Спишите купить дизельный генератор по цене 2018 года

дизельные генераторы

Новые радиаторы по старой цене!

Биметаллический радиатор

Скоро весна и новые констуркторские решения для установки ворот!

art vorota

Бурение скважин в Киевской области

bur-s бурение скважин

stdm бурение скважин

( 8 Голосов ) 

розчин штукатуркиПравильний підбір складу штукатурного розчину має дуже важливе значення, тому що від цього залежать якість штукатурки і продуктивність праці робітників. На основі примірного підбору готують пробні заміси і обштукатурюють «досвідчені карти» (не менше двох площею 0,5 м2). За станом «досвідчених карт» ведеться спостереження протягом 5 днів.

Розчин визнається придатним, якщо штукатурка має хороше зчеплення з поверхнею, що перевіряється простукуванням легким молотком вагою 200 г;

відсутні здуття шарів; розчин не сповзає з краю карти; немає тріщин; розчин не обсипається при затвердінні.

При обсязі штукатурки більш 5000 м2 склад перевіряють у лабораторії.

Для зниження витрат в'яжучого обсяг пустот в заповнювачі повинен бути якомога менше, для чого переважніше застосовувати заповнювачі, що мають зерна великих і дрібних фракцій.

Обсяг тесту в'яжучого повинен бути кілька більш об'єму пустот, завдяки чому добре обволікаються зерна заповнювача.

Склади розчинів дано для відносної вологості вапняного тіста 100% (50% сухої речовини і 50% води).

Найбільша крупність заповнювачів не повинна перевищувати 2,5 мм для обризга і 1,2 мм для накривки. Глиняними розчинами штукатурять другорядні приміщення, експлуатовані в сухих умовах.

Ці розчини відрізняються низькою міцністю, неводостійкі і легко розмиваються.

Як заповнювач замість піску переважно застосовувати солом'яну січку, полову, лляну або конопляну багаття, тирса.

Перед приготуванням розчину глину треба розмочити, щоб роз'єднати її частки. Для цього її завантажують в ящик (або бурт), сильно замочують і витримують кілька днів, захищаючи її від висихання і періодично змочуючи водою.

Склад глиняних розчинів залежить від жирності глиняного тіста.

Щоб визначити жирність, готують глиняне тісто рухливістю.

Ця вага характеризує жирність глиняного тіста. 3 доби з моменту приготування, а глино-цементні - протягом 1-2 год. (до схоплювання цементу).

Найбільш поширені вапняні розчини, які застосовують при оштукатурюванні цегляних поверхонь.

За бетонним поверхням спочатку наносять обризг з цементного або змішаного розчину.

Нормальний склад вапняних розчинів залежить від жирності тесту, яку знаходять за об'ємною вагою вапняного тесту при його рухливості в 12 см, яка визначається глибиною занурення стандартного конуса.

Для розчинів треба застосовувати добре витриману, повністю загасити вапно. При використанні свежегашеной вапна її проціджують через сито з 400-600 відп / см2, щоб в розчин не потрапили погано погасив частинки, які можуть викликати в штукатурці освіта дутиков.

Вапняні розчини повільно твердіють, що дозволяє готувати їх з розрахунком на 2-3 дні роботи. Загустілі розчини можна доводити до робочої консистенції, додаючи, воду і ретельно перемішуючи їх. Вапно доцільно вводити в розчин у вигляді вапняного молока.

Для цього вапняне тісто розмішують у воді замішування розчину і отримане молоко перемішують з піском. Підготовка оштукатурених поверхонь під забарвлення, як правило, передбачає шпаклівку штукатурки з наступним шліфуванням шпаклювали поверхонь.

Виконання цих операцій потребує значної праці.

У зв'язку з цим в даний час застосовують для накривки жирні розчини, які після обробки утворюють досить гладку поверхню для фарбування без додаткової шпаклівки. Найбільш поширені вапняний розчин складу 1: 1 - 1: 2 (вапняне тісто : дрібний пісок) і беспесчаний складу 1: 3-1: 1 (гіпс: вапняне тісто).

Вапняне тісто має бути витримане, процеженное через сито з розміром осередків 1 мм, пісок - чистий з значущістю зерен не більше 0,5 мм, гіпс - просіяний через таке ж сито. Вапняний накривний розчин при значному обсязі робіт готують в місцевому розчинної вузлі.

Його проціджують через сито з осередками 2 мм і подають на поверхи растворо-насосом.

Безпіщанку готують на робочому місці штукатура невеликими порціями з тим, щоб витратити розчин до схоплювання гіпсу.

Спочатку вапняне тісто розводять водою, потім в отримане вапняне молоко невеликими порціями при безперервному перемішуванні засипають гіпс.

Схоплювання такого розчину відбувається протягом 5-15 хв. Для збільшення терміну схоплювання можна розводити вапняне тісто на клейовий воді 1-2-відсоткової концентрації.

Оштукатурювання дерев'яних поверхонь і витягування тяг виконують вапняно-гіпсовими розчинами. Гіпс вводять в добре перемішані вапняні розчини у вигляді добавки.

Розчини готують, змішуючи густий вапняно-піщаний розчин з гіпсовою заведенням (гіпс, розмішаний у воді).

Вапняно-піщані розчини з гіпсом починають схоплюватися через 5 хв. після замішування. Щоб віддалити початок схоплювання такого розчину до моменту нанесення його на поверхню і розрівнювання при великому обсязі робіт, в розчин, що готується в растворосмесителях, вводять сповільнювачі схоплювання (наприклад, рідкий клееізвестковий, порошковий і ін.) З розрахунком уповільнення зчеплення на 35-50 хв. Спочатку завантажують в розчинозмішувач воду, сповільнювач схоплювання, вапно, а потім гіпс і заповнювач.

Тривалість перемішування - 2 хв. Розчини на меленої негашеного вапна без добавок через 5-10 хв. після замішування втрачають рухливість і розшаровуються, а через 20-30 хв. починають схоплюватися.

При цьому температура їх доходить до 100 ° С. У зв'язку з цим в такі розчини додають глину (від 0,3 до 1 частини від ваги меленої вапна), яка уповільнює реакцію, створює необхідну рухливість розчину (протягом 30-45 хв.), запобігає його від розшарування і знижує температуру до 50-60 ° С. Взимку звичайний пісок замінюють шлаковим або зменшують кількість піску на 1 частина.

При перекачуванні розчинів на меленої негашеного вапна по трубопроводах в розчини В, Д і Е необхідно додатково ввести 0,5 частини глини, щоб підвищити їх пластичність.

продвижение сайтов